22 augusts Auto's B | 23 augustus Auto's A | Zandvoort | Nu inschrijven.
De data van de evenementen zijn verschoven, veel races achter elkaar, prijsverhoging, onzekere tijden, zaken die we heel goed begrijpen.
3 aug. 2020 16:14
De data van de evenementen zijn verschoven, veel races achter elkaar, prijsverhoging, onzekere tijden, zaken die we heel goed begrijpen.
28 jul. 2020 13:54
Tijdens deze testdag worden maximaal 40 volwaardige raceauto’s toegelaten met alleen rijders met een racelicentie die in staat zijn om sneller dan 2:06 te rijden. Op deze manier kun je op een veilige en rustige manier je trainingsronden rijden!
26 jul. 2020 22:02
Klik de onderstaande link om de SuperRaceWeekend rijders briefing video te bekijken. Door wedstrijdleider Martin van de Pavert.
24 jul. 2020 18:52
Over precies een week staat met het DNRT Super Race Weekend het eerste wedstrijdevenement van dit seizoen op het programma, maar ook de DNRT Endurance hoeft niet lang te wachten op de eerste wedstrijd! Op 12 augustus staat namelijk de eerste van twee 8 uur-wedstrijden op het programma.
22 jul. 2020 21:20
Voorafgaand aan de racedag op Meppen is er, bij voldoende animo, de mogelijkheid om een trainingsdag te rijden.
17 jul. 2020 21:15
Je kan vanaf nu via https://www.dnrtshop.nl/shop/wedstrijden/ je deelname voor het Super Race Weekend 'bestellen'. Zie bijgaande tijdschema’s, praktisch onmogelijk haalbaar, maar we gaan ervoor.